Nergis Halı Yıkama Firmamız hakkında

Bursa Nergis Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası

Değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak Halı yıkama sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmek. Bursa merkez Osmangazi Hamitler Mahallesi ve ofisimiz Nilüfer ilçesi 23 Nisan Mahallesinde şube ofisimiz ve 4 bin metrekare arazimizde kurulu tesisimiz ile hizmet vermekteyiz. Yaz ve kış aylarında yıkama kapasitesine sahip firmamız kışın kapalı fan odalarımızda kurutma işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Bursa halı yıkama olarak biz, değerli müşterilerimizin yaşadıkları sıcak, mutlu yuvalarında sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri için, gerekli olan yaşadıkları ortamların temiz ve hijyenik olabilmesi adına sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Doğru ekipmanlar doğru elemanlar ve doğru hijyenik yıkama ile sağlığınıza zarar vermeden size hizmet vermek biz Bursa Halı Yıkama için çok önemlidir. 7 gün 24 saat 4 mevsim yaz kış konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en yakın yine Bursa Halı Yıkama fabrikası olup bundan dolayı size yakın olmanın gururunu taşıyoruz.

Görevimiz

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli, uygun maliyetli halı yıkama, koltuk yıkama gibi temizlik çözümleri sunan temizlik hizmetlerinin sağlanmasında ulusal pazar lideri olmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik ve halı yıkama sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

Ücretsiz teklif alın
halılarınız tertemiz olsun

Bize Ulaşın!

Our Values

Our goal is Your satisfaction (of course after our cleaning work). Office Phone works around the clock (24/7).

NERGİS HALI YIKAMA ARAÇLARI
  • Müşteri odaklı: Müşterilerimize kendimize hizmet ediyormuş gibi hizmet ediyoruz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve çalışmalarımızı geliştirmek için kullanıyoruz..
  • Çevre Dostu Odaklı Halı Yıkama Firmasıyız: Mükemmel sonuçlar veren en iyi ve en doğal temizlik ürünlerini özenle seçiyoruz.
  • Mükemmellik ve Yenilik: Yüksek hizmet standardını sağlamak için personelimize eğitim veriyoruz.
  • Müşterilerimiz iş ortaklarımızdır: Halı Yıkama hedef ve stratejileri doğrultusunda, müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak, güvenilir temizlik hizmetlerini en iyi şekilde vermek ve tüm kaynaklarını en etkin şekilde kullanmak

Why Hire Us?

Choose us because of our reputation for excellence. For more than 10 years, we’ve earned a name for quality and customer service. The homeowners we serve rely on us for detail-oriented, consistent cleaning services, every single time we clean their homes.

Bizimle, Memnuniyetiniz Garantilidir
The experts at The Cleaning Company are committed to providing thorough house cleaning services for our valued customers nationwide. In order to accomplish this goal, we adhere to strict standards that remain consistent across the board.
Our Bonded & Insured
Cleaning Team
Our company is fully bonded and insured, which means you can have peace of mind when you hire us as your residential cleaning company. Helping our customers feel confident in our services is very important to us.
Our Teams Consist
of Fully Trained Employees
It means every individual hired at a franchise location of Cleaning Company goes through a thorough screening process, and then is trained in every aspect of our home cleaning services. This ensures high-quality service every time.
Locally Owned Home
Cleaning Services
Life is just too short to clean your own home. You should be able to enjoy peace of mind knowing that your home is in good hands, while focusing on things that matter more to you, such as your family and loved ones.
Free Over the Phone
Estimates
Cleaning Company service is the key to keeping a beautiful home while making more time for yourself and the things you love most. Contact us for a FREE estimate.
We Guarantee Our Work
Cleaning Company strives to provide the highest level of quality, service and value to each and every customer. If you are not completely satisfied with our service, please inform us within 24 hours of your clean so we may resolve the situation.