Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkıma, %100 Leke çıkartma garantili halı yıkama servisi,halınız ilk gün ki gibi tertemiz yapıyoruz. Halı Yıkamanın en güvenilir adresi kalite güvenin adresi Nergis Halı Yıkama, Halı Yıkamanın öncü firmasıdır. Halı yıkama fabrikamız Bursa Nilüfer Bölgesi ve Bursa Osmangazi Bölgeleri ve  tüm ilçelere ücretsiz servisi ile hizmet vermektedir. Halı temizliği konusunda Nergis halı yıkama fabrikamız da her türlü halıları hijyenle yıkamakta olduğumuzu bilmenizi isteriz. Halı yıkama aşamaları olan, halı tozu alma, halı yıkama, halı sıkma, halı kurutma ve ütüleme gibi tüm makine ve ekipmana sahibiz. Profesyonel ekibimiz her halıyı farklı metotlarda yıkamaktadır. Örneğin El halısı hassas ayarda farklı PH dereceli suda yıkanır, özel el dokuma halılar için tasarlanan şampuanlar ile yıkanmaktadır. Bizler 15 yılı aşkın süredir halı temizliği konusunda hizmet veren kurumsal bir firmayız.

Halı yıkama firmamız, 15 yılı  geçkin süredir halı temizliği sektöründe öncülük oluşturmuş, çalışanlarını temizlik sektöründe bilinmesi gereken tüm ayrıntıları öğrenmeleri için her türlü seminer ve kurslardan eğitim aldırdık.

Kurumsal bir anlayışda devam edebilmek için müşteri memuniyeti hak ve esaslarını ilke edinmiş halı yıkama ve ev tekstil ürünleri temizliği yapan bir firmadır.

Halı yıkama sektöründe ilk tam otomatik makinalarla halı yıkayan, diğer firmalara öncülük ederek vizyon kazandırmış lider bir kuruluşuz, halılarınızda leke gibi sorunlar oluşmaması adına her türlü ithal leke çıkarıcı kimyasalları test ederek doğru ve kalıcı çözümler bulmayı hedef edindik.

Halılarınızı güvenle yıkatmak istiyorsanız firmamız iletişim numaralarını arayarak detaylı bilgi alabilir ve halı yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Halı Yıkama Çağrı Merkezi: 0530 483 4347
Genel olarak, her alan halısını temizlemek için aşağıdaki ilkeler kullanılırız.
1) Halı Yıkama da Ön Muayene

Herhangi bir temizlik başlamadan önce halılarınız önceden kontrol edilecektir. İlk önce yapı tipini ve lif tiplerini ölçüp tanımlarız. Ayrıca evcil hayvan idrarı veya lekeleri veya üreticinin kusurları gibi özel koşulları da ararız. Daha sonra bulgularımızı sizinle paylaşacağız.

2)  Halı Yıkama Öncesi Kuru Kirlerin Giderilmesi

Halıdaki Kuru Kiri giderme işleminde halıdaki kuru toprağı ve tozu temizleriz. Kuru toprak, tüm tekstil ürünlerindeki kirlenmenin çoğunluğudur. Doğal lifler, özellikle yün, iyi bir miktar kuru toprağı gizleyebilir. Alan halısı temizleme işleminde her halıyı dikkatlice vakumlu ve tozluyoruz.

3) Halı Yıkama Öncesi Ön Arıtma ve Ön Koşul

Çoğu halının bir çeşit ön işlem yapması gerekir. Bir halının çalışacak boyaları olduğunda ön koşullandırma kullanışlıdır, (bunu ön denetim aşamasında bulabiliriz). Halı yıkandığında renklerin birbirine karışmasını önlemek için elyafları şartlandırmamız gerekir.

4) Halı Yıkama Ajitasyon ve Bekleme Süresi

Daha sonra, özel olarak donatılmış bir makine ve / veya elle gömülü toprağı çıkarmak için alan halıları hafifçe çalkalanır. Kaygı ve saçak alanlarına özel dikkat gösterilir. Halılara, bekleme süresi olarak bilinen dinlenme zamanları verilir, böylece halıların dinlenmeye zamanları olur.

5) Halı Yıkama Durulama İşlemi

Her halı için temizleme yöntemine bağlı olarak, durulama ve özüt yöntemi değişebilir. Yöntemlerimizden bazıları tam daldırma yıkama, el yıkama, kaporta temizliği, kuru temizleme ve düşük nem temizliğidir. Elbette, duvardan duvara tip halı artıkları ve polipropilen alan halıları için kamyona monte sıcak su çekme yöntemimizi bile kullanıyoruz.

6)  Halı Yıkamada Hızlı Kurulama İşlemi

Halı yıkama için kritik bir adım kurutma işlemidir. Doğu Kıyısı üzerinde olmak, ıslanmaya neden olan ıslak bir halıyı kurutmayı son derece zorlaştıran çeşitli iklimler yaşıyoruz. Halının havada yüzmesini sağlayan, zeminden yukarı hava üfleyen özel bir halı kurutma odası yaptık. Esasen, bir havalandırma fanı ve nem gidericilerinden havaya ısı ekleyebileceğimiz ve nemi çıkarabileceğimiz için büyük bir kurutucu oluşturduk.

7) Yıkanan ve temizlenen halıların Kontrolden Geçmesi

Halılar kuruduktan sonra, kalite kontrolünü sağlamak için Halı Fabrikası Müdürümüz tarafından detaylı bir inceleme yapılır. Şu anda, bir sonraki adıma geçebilir veya ekstra ayrıntı için dokunulabilirler. Halıların çoğu bir kez yıkama işleminden geçer ve harika görünürler. Ancak, standartlarımıza uymuyorsa bir daha yıkamaktan asla korkmayız.

8)  Ambalajlama ve Paketleme

Fiber koruyucu eklemek bir seçenektir. Doğal ve sentetik elyaf için güvenli ürünlerimiz var. İsterseniz, elyaf koruyucusu halının üzerine püskürtülür ve fırçalanır – uygulanabilir olduğunda her iki taraf da. Yığınlı kilimler, yığının doğru yöne döşenmesini sağlamak için fırçalanır. Halılar daha sonra toplama / teslimat için yuvarlanır veya depolama için hazırlanabilir ve ambalajlanabilir.

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halıları maddi ve manevi açıdan çok değerli olan kültürümüzün önemli yansımalarından dır. Bu halıların yapılış aşamaları tamamen el emeği ve göz nuruna dayanmaktadır.

İPERK HALI YIKAMA FİRMASI BURSA

Bu açıdan zamanımızın halılarıyla kıyaslaması doğru değildir. Bu halılar diğer halılara nispeten çok daha uzun ömürlüdürler. Tabi ki bundaki baş etmende halının yapılış aşamalarındaki gerek ip ve diğer malzemelerin kaliteli seçilmesi ve gerekse boyaların akıtma yapmaması için kaliteli cinsinden seçilmesidir.

Kök boya kullanılarak yapılanların çok daha iyi kalitede olduğu söylenmektedir. El dokuma halı temizliği de bu halıların diğer halılara olan farklılığı nispetiyle çok daha özen isteyen işlerdir. Bunun için bu halıların yıkanması gibi işlerini bu işten anlayan halı yıkama firmalarına teslim etmek en doğrusudur.

El dokuması halılar çok hassas olduklarından elde yıkama ve kuru temizleme gibi işlemler halının dokusuna zarar verebilir. El dokuma halı temizliği konusunda bu işte uzman olmuş kaliteli firmalara güvenmek en doğrusudur. Onlar bu iş için en doğru yıkama talimatlarını takip edeceklerdir. Halılarınızı aldıktan sonra öncelikle tüm kir ve tozları arındırarak yıkanmaya müsait hale getireceklerdir. Kir ve tozlardan iyice arınan halıların boyalarının akma ihtimalinden dolayı birden fazla halılar aynı anda işleme tabi tutulmazlar. El dokuma halı temizliği konusunda belki en önemle dikkat edilmesi gereken nokta da budur. Bu ayrıntıdan sonra sırasıyla kaliteli ürünlerle yıkanması, durulanması, sıkma ve kurutma işlemleri gelmektedir. Onlarda uygun şekilde yapılarak halılarınız yıkanmış olur.

Step Halı Yıkama

Step halı yıkama fabrikamız, Bursa’nın tüm noktalarına haftanın 7 günü hizmet veren kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Step halılarınızı özel şampuanlarla yıkıyoruz. Step halı yıkama makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır.

STEP HALI YIKAMA

Halılarınızın 6 ay kadar üre içerisinde yıkanması gerekir, üzerinde gezdiğimiz halıların yıkanması sağlığınız açısından önemlidir. Kendi imkanlarınızda halılarınızı yıkarsanız gerçek bir temizlik elde edemezsiniz. Step halı yıkama fabrikamız da yıkanan tüm halılar antibakteriyel bir temizlikle yıkanır. Söz konusu sağlığınız olduğu için step halı yıkama konusunda halı yıkama şirketlerine halılarınızı yıkatmalısınız.

Yün Halı Yıkama

Yün halı yıkama fabrikamız, Bursa’nın tüm noktalarına haftanın 7 günü hizmet veren kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Halılarınızı özel şampuanlarla yıkıyoruz. Yün halı yıkama makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır.

YÜN HALI YIKAMA

Halılarınızın 6 ay kadar üre içerisinde yıkanması gerekir, üzerinde gezdiğimiz halıların yıkanması sağlığınız açısından önemlidir. Kendi imkanlarınızda halılarınızı yıkarsanız gerçek bir temizlik elde edemezsiniz. Yün halı yıkama fabrikamız da yıkanan tüm halılar antibakteriyel bir temizlikle yıkanır. Söz konusu sağlığınız olduğu için Yün halı yıkama konusunda halı yıkama şirketlerine halılarınızı yıkatmalısınız.

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy halı yıkama fabrikamız, Bursa’nın tüm noktalarına haftanın 7 günü hizmet veren kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Halılarınızı özel şampuanlarla yıkıyoruz. Shaggy halı yıkama makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır.

Shaggy Halı Yıkama Bursa

Halılarınızın 6 ay kadar üre içerisinde yıkanması gerekir, üzerinde gezdiğimiz halıların yıkanması sağlığınız açısından önemlidir. Kendi imkanlarınızda halılarınızı yıkarsanız gerçek bir temizlik elde edemezsiniz. Shaggy halı yıkama fabrikamız da yıkanan tüm halılar antibakteriyel bir temizlikle yıkanır. Söz konusu sağlığınız olduğu için Shaggy halı yıkama konusunda halı yıkama şirketlerine halılarınızı yıkatmalısınız.

Nilüfer’de  Halı Yıkamanın öncü Firmalarından olan Nergis Halı Yıkama Halılarınızı ilk günkü gibi size teslim etmektedir. Halılarınız son teknoloji modern fabrikalarımızda yıkanarak siz değerli müşterilerimize en kısa süre de teslim edilmektedir. Nilüfer Bölgesinin tüm mahallerine servislerimiz mevcuttur.

Halı Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Günlük Servis Bölgelerimiz:

  • Bursa Nilüfer Beşevler Halı Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Beşevler de Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Beşevler genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Üçevler Halı Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Üçevlerde Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Üçevler genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Demirci Halı Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Demirci’de Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Demirci genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Ataevler Halı Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Ataevler’de Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Ataevler genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer İhsaniye Halı Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer İhsaniye’de Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer İhsaniye genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Fethiye Halı Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Fethiye’de Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Fethiye genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Özlüce Halı Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Özlüce’de Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Özlüce genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer 23 Nisan Mahallesinde Halı Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer 23. Nisan Mahallesi’de Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer 23. Nisan Mahallesin genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Altınşehir Halı Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Altınşehir’de Halı temizliği, Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Altınşehir genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.

Bursa’nın diğer bölgelerine haftanın belirli günlerinde servisimiz vardır.

Tel: 0530-483-4347
Tel: 0224-249-5997
Pazartesi- Cuma: 08:30 – 21:30
Cumartesi: 08:30 – 19:30
TEKLİF AL