Stor Perde Yıkama

Bursa Stor Perde Yıkama

Bursa Stor Perde Yıkama firması, Bursa genelinde stor perde temizleme alanında göstermiş olduğu performansı ve gün geçtikçe artan müşteri portföyü ile siz değerli Bursa halkına hizmet vermektedir. Stor perde yıkama işlemi dikkat edilmesi gereken bir yıkama işlemi olması nedeniyle bu işin uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir. Bursa’da stor perde yıkama hizmeti veren firmamız evinizde ve işyerleriniz de kullanmakta olduğunuz stor perdeleri adresinizden sizin istediğiniz gün ve saatte alıyor gerekli olan tüm temizlik ve bakım işlemlerini yapıyor sizin istediğiniz gün ve saatte farkedilebilir temizlik garantisi ile montajlarini yaparak teslim ediyoruz.

BURSA STOR PERDE TEMİZLEME

Stor Perde

Stor perdeler mekanizmalı rulo profile sarılarak yukarı aşağı hareket ettirilen perdelerdir. Görünüm olarak gayet estetik bir görünüme sahip olan bu perdelerin kullanım alanları son yıllarda artış göstermektedir. Çocuk yuvası, ofisler, plazalar, rezidanslar gibi geniş bir kullanım alanı mevcuttur. Stor perde hakkında daha geniş bilgiyi şu sayfamızdan edinebilirsiniz: Stor Perde.  Kullanım kolaylığı ve estetik görünümü ile öne çıkan bu perdelerin temizlenmesi profesyonel ellerde gayet kolay iken, amatör ellerde perdeye zarar verilebilir. Stor Perde Yıkama firmamız garantili perde temizleme hizmeti vermektedir.

Stor Perde Yıkama

Stor perdeler evlerimizin, ofislerimizin vazgeçilmez ve bir o kadar estetik görünümünü tamamlayan dekoratif perde çeşitidir. Renk renk ve desen desen, bulunduğu ortamı şenlendiren bu perdelerin kirlenmesi ve bütün bu güzellikleri bozmasını kimse istemez. Belirli aralıklarla stor perdelerin yıkanması bu sorunu ortadan kaldırır. Hijyen bir şekilde Bursa’da stor perde yıkama hizmeti veren firmamız sizi bu sorunlardan kurtarmaktadır. 2019 tarihi itibari ile Özlüce ve Altınşehir ve 23 Nisan Mahallesi semtlerinde de hizmetinizdeyiz. Ayrıca web sitemizde günlük hayatta sık sık karşılaştığınız stor perde sorunlarına da blog sayfamızda yanıtlar bulabilirsiniz.

Bursa’da Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde yıkama firmasıyız.

STORE PERDE YIKAMA BURSA

Stor Perde Temizliği

Stor perdelerin temizliği ortamın ferahlığı ile doğrudan alakalıdır. Bunun yanında zamanında temizlenmeyen storların ömrü kısalacak ve özellikle ipli storlar kısa zamanda deforme olacaktır. Storların ömrünü uzatmak için en az 6 ayda bir perdeler yıkanmalıdır. Böylelikle hem temizlenmiş olacak hem de perdelerin ömrü uzayacaktır. Bursa Stor Perde Temizliği Yapan Firmamız stor perde temizliği ile birlikte storlarınızdaki eksikleri de tamamlayarak kusursuz bir temizlik sunmaktadır. Stor perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız. Evinizin ve camlarınız vazgeçilmez dekor unsurlarına gerekli tüm temizlik ve bakım hizmetlerini uyguluyor ilk günkü ışıltısını geri kazandırıyoruz. Tül,Fon, Zebra,Stor,Katlamalı,Japon,İp Perde ,Kuruvaze ,Farba ve Elektrikli Perdelerinizin Temizliği ve Bakım hizmetlerini Firmamızdan Profesyonel olarak alabilirsiniz.

Zebra Perde Yıkama

Hassas bir stor yıkama ve zebra perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için stor perdeler dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılması gerekmektedir. Stor ve zebra perdelerde kullanılan mekanizma ve aparatların sökme yıkama ve takma işlemlerinde kesinlikle zarar görmemeleri gerekmektedir. Aksi taktirde perdelerin mekanizmasının zarar görmesi halinde perdeler kullanılamaz hale gelebilir.

ZEBRA PERDE TEMİZLEME

Bursa’nın lider marka tescilli stor perde yıkamacısı, garantili olarak sökme, yıkama ve montaj hizmeti sunmakla birlikte stor tadilatı hizmeti de vermektedir.

Bursa’da Profesyonel Stor Perde Yıkama Hizmeti

Bursa’da profesyonel stor perde yıkama hizmeti veren firmamız son teknoloji ürünü stor perde yıkama makineleri ile insan sağlığına zararsız deterjanları kullanarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi öncelikli olarak ilke edinmiş ve bu konuda hiç bir tolerans tanımamaktadır. Bununla birlikte Bursa’nın en iyi stor perde yıkayan firması olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır. Stor Perde temizliği konusunda, fiyatlarımız açısından da firmamız gerekli tüm ekonomik altyapı zeminini oluşturmuş ve en uygun stor yıkama fiyatlarını müşterilerine yansıtarak taktirlerini kazanmıştır.Bursa’da tüm ilçelerimizde uzman personellerimizle stor perdeleriniz itina ile yıkanmakta ve ilk günkü gibi pırıl pırıl olarak yerine takılmaktadır.

Stor Perde Günlük Servis Bölgelerimiz:

  • Bursa Nilüfer Beşevler Stor Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Beşevler de Stor perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Beşevler genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Üçevler Stor Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Üçevlerde Stor perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Üçevler genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Demirci Stor Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Demirci’de Stor perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Demirci genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Ataevler Stor Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Ataevler’de Stor perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Ataevler genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer İhsaniye Stor Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer İhsaniye’de Stor perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer İhsaniye genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Fethiye Stor Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Fethiye’de Stor perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Fethiye genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Özlüce Stor Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Özlüce’de Stor perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Özlüce genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer 23 Nisan Mahallesinde Stor Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer 23. Nisan Mahallesi’de Stor perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer 23. Nisan Mahallesin genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Altınşehir Stor Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Altınşehir’de Stor perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Altınşehir genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.

Bursa’nın diğer bölgelerine haftanın belirli günlerinde servisimiz vardır.

Tel: 0530-483-4347
Tel: 0224-249-5997
Pazartesi- Cuma: 08:30 – 21:30
Cumartesi: 08:30 – 19:30
TEKLİF AL