Zebra Perde Yıkama

ZEBRA PERDE YIKAMA - STORE PERDE YIKAMA

Bursa Zebra Perde Yıkama

Bursa’da zebra perde yıkama hizmeti veren firmamız diğer hizmetlerimiz gibi garantili zebra perde temizleme hizmeti de mevcuttur. Bursa da yaşıyorsanız Zebra perdeleriniz kirlendiğinde bizi aramanız yeterli. Adrese servis imkanıyla perdelerinizi yerinden alıp temizleyerek tekrar yerine teslim ediyoruz.

Bursa’da Zebra Perde Temizliği, Stor Perde Temizliği,  Katlamalı Tül Perde Temizliği, Mekanizmalı Tül Perde, Temizliği, Yan ve Üst Fon Perde Temizliği, Dikey Perde Temizliği, Metal Jaluzi Temizliği, Ahşap Jaluzi Temizliği, Perde Tadilatı alanında siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bursa Zebra Perde firmamız perdelerinizi bir telefonla adresinizden alır. Zebra Perde firmamız da ki özel temizleme sisteminde temizlendikten sonra ilk günkü güzelliğiyle size geri döner. Teknik servisimiz zebra perdelerinizi A dan Z ye kontrol edip perdenizi ilk günkü yeni görünümüyle size ulaştırır ve montajını yapar. Perde temizleme sektörünün öncü kuruluşu olan Zebra Perde, perdelerinizi garantili bir şekilde temizlemektedir. Bize danışmadan sakın perdelerinizi temizlettirmeyin.

ZEBRA PERDE YIKAMA FİRMALARI

Zebra Perde Nedir?

Zebra perde çift katlı bir perde sistemidir. Oldukça estetik ve zarif bir görünüme sahip olmasının yanında işlevseldir. Kontrol seçeneğine bağlı olarak zinciri elle indirip kaldırarak ve yahut uzaktan kumandanızda butonlara basarak perdenizi açar ve kaparsınız. Perdenin kapalı konumunda hem içeriye ışık girmez hem de dışarıdan odanız/mekanınız görünmez. Hemen her mekana uyum sağlar.  Stor perdeden daha pahalı, plise ve ahşap perdeden daha ucuzdur. Motorlu / uzaktan kumandalı olarak kullanımı yaygındır.

BURSADA ZEBRA PERDE YIKAMA TEMİZLEME FİRMALARI

Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama konusunda profesyonel ekibimizle her zaman görev başında olan bir firma olarak her zaman çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. Zebra perdeler kullanım amaçlarına göre hem gece hem de gündüz kullanılabilen perde çeşitlerinden olup evlerde yeni kullanılmaya başlanmış perdelerdir. Kullanıldığı mekana veya alana farklı bir atmosfer katmaktadır. Zebra perdeler son zamanlarda en çok tercih edilen perde çeşidi olma yolunda ilerlemektedir. Gerek evlerde, gerek iş yerleri ve ofislerde oldukça yaygın kullanım alanına sahip olan zebra perdeler gelişen üretim teknikleri sayesinde artık desenli olarak ta siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Zebra Perde Firmamız perdelerinizi bir telefonla adresinizden alır. Zebra Perde Firmamız da ki özel temizleme sisteminde temizlendikten sonra ilk günkü güzelliğiyle size geri döner. Teknik servisimiz perdelerinizi A dan Z ye kontrol edip perdenizi ilk günkü yeni görünümüyle size ulaştırır ve montajını yapar. Zebra Perdenizin montajından kesinlikle ekstra ücret talep etmiyoruz.

Zebra Perde Yıkama Hizmeti

Zebra perde yıkama hizmetimiz sadece 2 gün içinde kusursuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Zebra stor perdelerin mekanizmalarının montajı da profesyonel elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Zebra perdeleriniz, elinizi sürmenize gerek kalmadan lekesiz ve güzel kokulu bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

BURSA ZEBRA PERDE

Zebra perde yıkama yanında tül perde yıkama, fon perde yıkama hizmeti veren Bursa Zebra Perde Yıkama Firması müşteri memnuniyeti ve insan sağlığını birinci öncelikleri arasında görerek verdiği hizmet kalitesini en üst çizgide tutmaya çalışmaktadır.

Zebra Perde Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Günlük Servis Bölgelerimiz:

  • Bursa Nilüfer Beşevler Zebra Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Beşevler de Zebra perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Beşevler genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Üçevler Zebra Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Üçevlerde Zebra perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Üçevler genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Demirci Zebra Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Demirci’de Zebra perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Demirci genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Ataevler Zebra Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Ataevler’de Zebra perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Ataevler genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer İhsaniye Zebra Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer İhsaniye’de Zebra perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer İhsaniye genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Fethiye Zebra Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Fethiye’de Zebra perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Fethiye genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Özlüce Zebra Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Özlüce’de Zebra perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Özlüce genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer 23 Nisan Mahallesinde Zebra Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer 23. Nisan Mahallesi’de Zebra perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer 23. Nisan Mahallesin genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
  • Bursa Nilüfer Altınşehir Zebra Perde Yıkama ve Temizliği Bursa Nilüfer Altınşehir’de Zebra perde temizliği, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama Bursa Nilüfer Altınşehir genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.

Bursa’nın diğer bölgelerine haftanın belirli günlerinde servisimiz vardır.

Tel: 0530-483-4347
Tel: 0224-249-5997
Pazartesi- Cuma: 08:30 – 21:30
Cumartesi: 08:30 – 19:30
TEKLİF AL