Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı emin ellere teslim edin.!

Profesyonel koltuk yıkama firması Nergis Koltuk Yıkama olarak verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz. Bu yüzden verdiğimiz hizmet sonucunda evinizde gereken Hijyeni sağlayarak sizlere sağlıklı yaşam alanlarında oturma fırsatı sunuyoruz.

Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için bir telefon kadar yakın. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının. Unutmayın bizim uzmanlık alanlarımızdan biride Koltuk Yıkama dır.

Koltuk Yıkama, özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza garanti veriyoruz. Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır. Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltukta görünüm bakımından iyi olacaktır. Ama 1 sene uzun bir zaman olduğundan hijyeni sağlamak zor olabilir.

Bursa Koltuk Yıkama

Bursa koltuk yıkama firmamız tüm semtlere servis veren ve sundugu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren tek firmadır. Bursa da koltuk yıkama alanında 15 senedir hizmet veren koltuk yıkama firması olma tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmamamızı sağlamaktadır.yıkadıgımız tüm koltuklarda temizlik garantimiz vardır.koltuk yıkama fiyatları için ise fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve dogru fiyatları verebilmemiz için önemlidir.şüphesiz her koltuk takımı aynı değildir yedili takım sekizli ,dokuzlu,minderli,deri kollu vs. bir çok model koltuk olmasından kaynaklı koltuk yıkama fiyatları değişgenlik göstermektedir. Müsteri temsilcilerimiz serviste sunan arkadaşlarımızdan olduğu için size en doğru fiyatı verir ve kesinlikle verilen ücret harici exstra bir ücret alınmaz, bursa koltuk yıkama da yıkama temizlik sonrası kuruma süresi yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcilerimiz tam olarak anlatacaktır. İstanbul koltuk yıkama da yıkatacagınız her koltuk yüzde yüz güvence altındadır. Koltuk yıkama fiyatları vede vermiş oldugu indirimler ile siz değerli müşterilerine mükemmel temizlik garantisini vermekteyiz. kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın.

Bursa Nilüfer koltuk yıkama firmamız tüm semtlere servis veren ve sunduğu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren tek firmadır.Bursa Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinde koltuk yıkama alanında 15 senedir hizmet veren tek firma olmamız tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmamızı sağlamaktadır.Yıkadığımız tüm koltuklarda temizlik garantimiz vardır. Koltuk yıkama fiyatları için ise fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve doğru fiyatları verebilmemiz için önemlidir. Şüphesiz her koltuk takımı aynı değildir yedili takım sekizli ,dokuzlu, minderli, deri kollu vs. bir çok model koltuk olmasından kaynaklı koltuk yıkama fiyatları değişkenlik göstermektedir.müşteri temsilcilerimiz serviste sunan arkadaşlarımızdan oldugu için size en doğru fiyatı verir ve kesinlikle verilen ücret harici ekstra bir ücret alınmaz,Bursa Nilüfer koltuk yıkama da yıkama temizlik sonrası kuruma süresi yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcilerimiz tam olarak anlatacaktır.

Koltuk Yıkama Aşamaları

Islatma

Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız. Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar. Koltuk ve yatak yıkama için bu ürünleri kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.

Fırçalama

Bu aşama en önemli aşamadır.Koltuk kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayana kadar fırçalanır. Bu sayede koltuklarınız yada yataklarınızdaki kirler kumaştan ayrılır. Fırçalama işlemi işin içine eklendiğinde daha çok emek harcanır. Bu yüzden bir çok firma bu sistemden uzak durur. Koltuk yıkama sektöründe fırçalama sistemini kullanmayan firmalara itibar etmeyin.

Vakumlama

Bu Aşama‘ da çok önemlidir. Eğer su iyi çekilmez ise koku ve kusma yapabilir. Bu aşamada koltuk kumaşının 5 cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin kazanına çekeriz. Bu sayede kirlerden arınmış olur ve bu sistem koltuk temizlenene kadar devam eder. Koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki apartın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız. Eğer suyun rengi siyah veya kahverengi ise hala daha kumaşta kir var demektir ve yıkama işlemine devam edilir.

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Koltuk temizliğinde özellikle anti-bakteriyel maddeleri tercih etmeliyiz. Çünkü koltuklarımızda kir ve lekeler kadar bakteriler de bir o kadar önemli bir sorundur. Koltuk Yıkama da bir diğer yöntem ise; ılık suya bir miktar amonyak ve arap sabunu koyup, lifle köpürterek silmektir. Koltuklar silme işlemi yapıldıktan sonra mutlaka durulanmalıdır. Özellikle mutfak halıları en çok kirlenenler arasındadır. Üzerine yağ, salça, yemek, reçel v.s. herşey dökülür ve çıkarması zordur. En etkili yöntem üzerine yağ-çöz sıkıp 15 dakika bekledikten sonra hafif bastırarak silmektir.

Yeni alınan koltuklar oldukca gösterişlidir ve siz onları bir örtüyle kapatmak istemezsiniz. Ama bir yandan da en ufak bir leke-kir olduğunda da içiniz cız eder. Hemen bir bezle silmek istersiniz. Bu işlemi yaptığınızda, yüzeysel olarak kiri yada lekeyi temizlemiş olsanız da, asıl kir kumaş yüzeyinden içeriye doğru sünger kısmına doğru geçer. Zamanla kötü koku ve bakteri yuvasına dönüşür.

Bazen müşteriler, koltuğa bir bardak temiz su bile dökülse koltuğun bunu kustuğunu ve yüzeyde lekeler oluştuğunu belirtiyor. Aslında suyun ve kumaşın hiç suçu yok. Zamanla koltuk silinerek içeri itilen kir, hatta hiç birşey yapımasa bile oturup kalktıkça koltuk yüzeyindeki toz zerreleri sünger tarafından emilir. Koltuğa, bırakın çay, kahve veya başka bir sıvıyı, temiz bir bardak su bile dökülse, içerideki toz ve kir tortusuyla birşeşir. Daha sonra, samurumsu bir görüntü olarak koltuk yüzeyinde istenmeyen görüntüye yol açar.

Bursa Koltuk Temizleme

Garantili Bursa Koltuk Temizleme Hizmetinin Tek Adresi Burasıdır. Tüm Bursa Koltuk Temizleme İşlemlerimiz Garantili Olarak Yapılmakta Olup Bizden Memnun Kalmayan Müşterilerimize Paralarını İade Etmekteyiz.

Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır? İlk Başta Koltuk Çekyat Üzerine Kimyasallı Sıvı Püskürtülür. Sonra Temizleme Olunacak Kanepe Koltuk Hafifiçe Fırçalanır. En Son Olarak Koltuk Üzerine Verilen Sıvı Geri Alınır Ve Durulama Yapılır. Bursa Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır Tüyolar Burada En İyi Tavsiye Bir Koltuk Temizleme Şirketi Bulmak Ondan Hizmet Satın Almaktır. Koltuk Temizlemenin Püf Noktaları İyi bir İstanbul Koltuk Temizleme Firmasıyla Anlaşmak Ve Hizmet Satın Almaktır. Elle Koltuk Temizleme Faydadan Çok Zarar Veren Bir Uygulama Ve Kir Ve Lekelerin Alt Kısımlara İtme İşlemidir. Lekeli Koltuk Temizleme Bilgi Beceri Ve Tecrübe Gerektiren Bir İşlemdir Uzman Bir Elle Kanepe Çekyat Lekeleri Çıkarılabilir. Karbonatla Koltuk Temizleme Kimi Ne Göre İyi Bir Sonuç Veriyor Kimi İse Berbat Etti Koltuk Ve Kanepelerimi Diyor Ama Bizim Bursa Koltuk Temizleme Şirketimiz Asla Tavsiye Etmemektedir. Koltuk Temizleme Arap Sabunu Sirke Aspirin Ve Benzeri Kimyasallar Yanlış Kullanıldığında Koltuk Yüzeyine Zarar Verebilmektedir. Yerinde Ve Olduğu Yerde Koltuk Kanepe Çekyat Temizleme İşlemi Adi Üstünde Oturma Gurubu Yerinden Asla Kaldırılmadan Yapılan Bir İşlemdir. Bursa Koltuk Kanepe Çekyat Temizleme Fiyatları Bazı Aylarda İndirimli Koltuk Temizleme Hizmeti Vermektedir. Beyaz renkli koltuk temizleme daha özen isteyen bir işleme tabi tutulur. Bej renginde koltuk kanepe Temizleme de aynı özeni istemektedir.

Koltuk Temizleme Püf Noktaları

Koltuğunuzda bulunan minderleri kaldırın ve minder ile koltuk aralarına düşen her şeyi temizleyin. Kalemler, bozuk paralar ve maddeler atıklar başta olmak üzere, koltuk aralarından değişik şeyler çıkabilir! Elektrik süpürgesiyle koltuktaki toz ve kirleri alın. Dar bölgeleri temizleyebilmek için, süpürgenizin özel uçlarını kullanın. Koltuk döşemelerinize zarar vermemek için mümkünse süpürgenizin yumuşak fırçalı ucunu tercih edin. Koltuk döşemenize birazcık kabartma tozu serpmek, koltuğunuzun ferah kokmasını sağlayacaktır.

Kir ve toz oluşumunu önlemek için koltuğunuzu düzenli olarak elektrikli süpürgeyle süpürün.

Temizlik ürünlerini, gereğinden fazla kullanmayın. Deri koltuklar için buna özellikle dikkat edin

Koltuk döşemeniz çıkabilir türden değilse, buharlı temizleyici de kullanabilirsiniz. Ancak temizleyicinin koltuk kumaşınızın cinsine uygun olmasına ve üreticinin kullanım talimatlarına uymaya dikkat edin.

Koltuk Yıkama

Bursa Nilüfer koltuk yıkama da yıkatacağınız her koltuk yüzde yüz güvence altındadır.koltuk yıkama fiyatları ve de vermiş olduğu indirimler ile siz değerli müşterilerine mükemmel temizlik garantisini vermekteyiz. kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın.

Müşterilerimize en iyi olanı verebilmek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Koltuk yıkama servislerimiz haftanın 7 günü 24 saat esasına göre hizmet vermektedir. Gündüz faal olan işletmelere geceleri ekstra bir ücret yansıtmadan geceleri de hizmet vermekteyiz.

Evlerde bulunan her türlü koltuk, yatak, sandalye ve halıları titizlikle temizliyoruz. İşyerlerindeki ofis sandalyeleri, koltuklar, duvardan duvara halılar vb. gibi tüm materyallerin temizliğini yapıyoruz.

En uygun fiyatlarımızla en kaliteli hizmeti bizden alacağınıza şüpheniz olmasın. En büyük hedeflerimizden biride budur. Biz müşterilerimize fiyat sunarken pazarlık payı ile sunmayız. En uygun fiyatı tek seferde veririz. Verdiğimiz hizmetlerden memnun kalmadığınız taktirde hiç bir şekilde ücret talebinde bulunmayız. Tüm hizmetlerimizi Bursa Nergis koltuk yıkama garantisi altında yaparız.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?
 • Ev hanımları kendileri koltuk yıkama işlerini yapma gereği duyduklarında yıkama işlemine geçmeden önce bazı hususları göz önünde bulundurmaları gerekir.
 • Koltuk yıkamaya başlamadan önce koltuğun tozu alınmalıdır.
 • Yıkama işleminden önce koltuk üzerinde bulunan kaba kirler temizlenmelidir!
 • Kullanılacak olan koltuk yıkama deterjanı özenle seçilmeli aksi taktirde yarardan çok zararı olabilir.
 • Koltuk yıkama deterjanları insan sağlığına zararlı olmamalıdır, evdeki çocuklar göz önüne alınmalıdır.
 • Koltuk temizleme işleminden sonra koltukların bulunduğu oda iyice havalandırılmalıdır.

Bursa Nilüfer Koltuk Yıkama

Bursa Nilüfer koltuk yıkama firmaları olarak ikinci bir adresiniz de biz olmak istiyoruz. Koltuklarınız mı kirlendi? Stor perdeleriniz yıkanmak mı istiyor? Köklü bir ev temizliğine mi ihtiyacınız var? Ben bu koltukları nasıl mı yıkayacağım? Diye kendinizi paralıyor musunuz? Bütün bu olumsuz düşüncelerinizi bir kenara bırakın ve derin bir nefes alın. Çünkü bu hizmetlerin hepsini bir profesyonel koltuk yıkama şirketi olarak biz size sunmaktayız. Koltuk yıkama, stor perde yıkama, sandalye yıkama ve oturma gurubu yıkama adına yapabildiğimizin en iyisini yapma garantisi vererek sizden gelecek daveti bekliyoruz.

Bursa Nilüfer bölgesi koltuk yıkama firmamız siz değerli Bursa halkına daha iyi ve güvenilir bir hizmet sunmak adına sürekli kendini geliştirip düzenle olarak AR-GE yaptıran bir büyük şirket olma yolunda ilerlemektedir. Koltuk yıkama aslında hijyen ve sağlıklı bir ortam adına düzenli aralıklarla yaptırılması gereken bir temizliktir. Özellikle de çok kalabalık ailelerde ve küçük çocukları olan ailelerde ihmal edilmemesi gerekir. En az altı ay aralıklarla düzenli bir şekilde koltuklarımızı, oturma gruplarımızı, çekyatlarımızı ve yataklarımızı yıkatmak gerekiyor. Ancak bu şekilde sağlıklı bir nesil yetiştirebiliriz. Bursa Nilüfer Koltuk Yıkama olarak bu kadar önem vermemizin nedeni düzenli olarak temizlik ve yıkama hizmeti görmeyen koltuk ve benzeri oturma grupları zamanla birer bakteri yuvasına dönüşerek sağlığımızı tehdit eder hale gelebiliyor. Koltuk yıkama hizmeti profesyonel ekiplerce alınmalıdır. Bazı firmalar kendini koltuk yıkama uzmanı diye tanıtıp doğru dürüst hizmet vermeden, kullandığı temizlik deterjanlarına önem vermeden, piyasadaki en ucuz deterjanları kullanarak koltuk yıkama hizmeti veriyor. Bu şekilde yapılan temizlikte inanın koltuklarınız eskisinden dahada içler acılı bir hal alıyor. Temizleyeyim derken tamamen bir bakteri kümesine dönüşüyor. Bu şekilde koltuk yıkama hizmeti sağlayan firmalardan uzak durmanız gerekiyor. Hem kendi sağlığınız açısından hemde koltuklarınızın yıpranmaması için bu önemli bir noktadır.

Nilüfer’de Koltuk Yıkamanın öncü Firmalarından olan Nergis Koltuk Yıkama Halılarınızı ilk günkü gibi size teslim etmektedir. Halılarınız son teknoloji modern fabrikalarımızda yıkanarak siz değerli müşterilerimize en kısa süre de teslim edilmektedir. Nilüfer Bölgesinin tüm mahallerine servislerimiz mevcuttur.

Bursa Osmangazi Koltuk Yıkama

Bursa Osmangazi bölgesinde koltuk yıkama şirketleri bu günlerde koltuk yıkama yarışına girmiş vaziyetteler. Bu yarışı kazanan taraf isi en iyi bir şekilde verdiği koltuk yıkama hizmetinin gereğini yerine getirenler olacaktır. Osmangazi İlçesi koltuk yıkama hizmetleri sunan firmamız kendisinin bu uzmanlık alanında yaptığı en iyi iş olarak bu sektörde varlığını her geçen gün arttırmaktadır. İstanbul koltuk yıkama firmaları bu hızlı bir sistemde kendilerini nasıl bir yere getirecek olan hizmetinin en kalitelisini ve en güvenlisini sunabilmek adına kıyasıya bir yarış halindedir. Tek amaç müşterilerimizin sürekli memnuniyet içinde kalmasını sağlamaktır.

Bursa geneline yılın her günü hizmet veren ve Bursa Nergis koltuk yıkama alanında en iyi, en uygun koltuk yıkama fiyatları, en ucuz, en temiz, en kaliteli ve en sağlıklı koltuk yıkama hizmeti veren firmamız Osmangazi ilçesi koltuk yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen, servis ağı gelişmiş, profesyonel ekibi son teknoloji harikası makineleriyle yerinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuklar kullanımları açısından zamanla kirlenir ve yıkanmadığı sürece bu kirler birer bakteri yuvasına dönüşerek sağlığımızı tehdit eder hale gelebilir.

Bu nedenle koltuklarımızın düzenli bir şekilde insan sağlığına zarar vermeyen temizlik ilaçları ve uzman ekiplerce belirli aralıklarla ve sürekli temizlenmesi gerekmektedir. İstanbul’da stor perde yıkama hizmeti veren firma olarak stor perdeleriniz itina ile yıkanmaktadır. Evde ve iş yerinde kullandığımız halı, stor perde, kilim, yatak, sandalye, yorgan ve battaniye gibi alırken ve kullanırken sağlık açısından değer verdiğimiz eşyalarımızın da belirli periyodlarda yıkanması ve temizlenmesi gerekir. Kelebek koltuk yıkama, bursa halı yıkama fabrikası olarak her zaman bir telefon kadar yakın olup kirlenen ve yıpranan perdeleriniz içinde bursa da stor perde yıkama alanında da hizmet vermektedir. Koltuk yıkama Bursa Osmangazi bölgesinde verilen hizmetler kapsamında eski bir hizmet olmasına rağmen, bu hizmeti sunan firmaların kendilerini yenilememesi biraz can sıkıyor. Biz Kelebek Koltuk Yıkama olarak gelişen teknolojiye ayak uydurarak sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Kullanmış olduğumuz koltuk yıkama makinasından tutun da en ufak malzemelerimize kadar en yenisi ve en iyisidir.

Osmangazi’de Koltuk Yıkamanın öncü Firmalarından olan Nergis Koltuk Yıkama Halılarınızı ilk günkü gibi size teslim etmektedir. Halılarınız son teknoloji modern fabrikalarımızda yıkanarak siz değerli müşterilerimize en kısa süre de teslim edilmektedir. Nilüfer Bölgesinin tüm mahallerine servislerimiz mevcuttur.

Halı Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Günlük Servis Bölgelerimiz:

 • Bursa Nilüfer Beşevler Koltuk Yıkama Bursa Nilüfer Beşevler de Koltuk temizliği, Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Beşevler genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
 • Bursa Nilüfer Üçevler Koltuk Yıkama Bursa Nilüfer Üçevlerde Koltuk temizliği, Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Üçevler genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
 • Bursa Nilüfer Demirci Koltuk Yıkama Bursa Nilüfer Demirci’de Koltuk temizliği, Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Demirci genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
 • Bursa Nilüfer Ataevler Koltuk Yıkama Bursa Nilüfer Ataevler’de Koltuk temizliği, Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Ataevler genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
 • Bursa Nilüfer İhsaniye Koltuk Yıkama Bursa Nilüfer İhsaniye’de Koltuk temizliği, Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer İhsaniye genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
 • Bursa Nilüfer Fethiye Koltuk Yıkama Bursa Nilüfer Fethiye’de Koltuk temizliği, Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Fethiye genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
 • Bursa Nilüfer Özlüce Koltuk Yıkama Bursa Nilüfer Özlüce’de Koltuk temizliği, Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Özlüce genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
 • Bursa Nilüfer 23 Nisan Mahallesinde Koltuk Yıkama Bursa Nilüfer 23. Nisan Mahallesi’de Koltuk temizliği, Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer 23. Nisan Mahallesin genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.
 • Bursa Nilüfer Altınşehir Koltuk Yıkama Bursa Nilüfer Altınşehir’de Koltuk temizliği, Halı temizliği, Halı temizliği, Makine Halısı, Halıfleks Yıkama, Makine Yün, Akrilik Halı, Nepal Makine Halısı, Shaggy Nepal Simli, Beyaz, Oymalı Dokuma Shagy, Halı El Dokuma, Yerli El Dokuma, Nepal Bambu, pacwork Çin Halısı, %100 Dokuma Viskon, %100 İpek Halı, Koltuk Takımı, Çekyat yıkama, Sandalye Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor perde yıkama, kruvazi, japon, tül, fon, kadife perde yıkama, Overlok halı yıkamalarını Bursa Nilüfer Altınşehir genelinde uygun fiyatlarda perde yıkama hizmeti sunan perde temizleme firmasıyız.

Bursa’nın diğer bölgelerine haftanın belirli günlerinde servisimiz vardır.

Tel: 0530-483-4347
Tel: 0224-249-5997
Pazartesi- Cuma: 08:30 – 21:30
Cumartesi: 08:30 – 19:30
TEKLİF AL